اجازه ندهید نظام آموزشی حوزه دچار خلأ شود.
معاون آموزش و امور حوزه های علمیه کل کشور و مسئول دبیرخانه شورای عالی حوزه علمیه قم در دیدار با مدیران حوزه های علمیه استان کردستان بر لزوم همفکری و همیاری مدیران جهت تأمین حوزه های علمیه استان از جهت مادی و معنوی تأکید کردند...
تاریخ انتشار : 1393/08/06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار حوزه ، آیت الله فرحانی معاون آموزش و امور حوزه های علمیه کل کشور و حجت الاسلام نواب مسئول دبیرخانه شورای عالی حوزه علمیه قم آبان ماه جاری با مدیران مدارس علمیه استان دیدار کردند. در این دیدار آیت الله فرحانی ضمن تأکید بر روند اجرائی آئین نامه ها و ابلاغیه های شورای عالی حوزه علمیه اظهار داشت: مدیران مدراس و اساتید اتاق فکر شورای عالی در استان بوده و نشست های این چنینی می بایست بطور مداوم و مستمر برگزار گردد تا هم فکری های لازم صورت پذیرفته و مشکلات در جلسات شورا مطرح و با رعایت ضوابط مرتفع گردند.

ایشان در ادامه ضمن تأکید بر لزوم رعایت قوانین موجود در آئین نامه ها ابراز داشتند: مدیران باید تدابیری اتخاذ نمایند که نظام آموزشی حوزه دچار خلأ نشود و همه مسائل از سازکارهای قانونی پیگیری گردد .

در ادامه جلسه نیز هر یک از مدیران مدارس به نوبه خود به بیان معضلات مدارس پرداخته و یاری مسئولین را بخصوص به علت حساسیت منطقه امری بایسته و لازم برای استان کردستان دانستند.

گزارش تصویری: