شیعه و سنی دوشادوش هم باید با دشمن واحدی به نام اسرائیل بجنگند
حضرت آیت الله حسینی شاهرودی نماینده محترم ولی فقیه در استان کردستان در جمع روحانیون طرح هجرت و طرح امین این استان با اشاره به لزوم وحدت بین مسلمین بخصوص شیعه و سنی در منطقه ابراز داشت...
تاریخ انتشار : 1393/07/22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جمعی از روحانیون طرح هجرت و طرح امین در دوره تخصصی روشهای کلاسداری با آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار کردند.

حضرت آیت الله حسینی شاهرودی نماینده محترم ولی فقیه در استان کردستان در جمع روحانیون طرح هجرت و طرح امین این استان با اشاره به لزوم وحدت بین مسلمین بخصوص شیعه و سنی در منطقه ابراز داشت؛ داشتن بصیرت بالا و آگاهی از لوازم اجتناب ناپذیر برای امر مقدس تبلیغ در استان است و علمای اهل سنت و تشیع باید بتوانند با بصیرت عامل مؤثر و توانمندی در برابر توطئه های دشمنان باشند.

ایشان در ادامه افزودند: تفرقه و آتش افکنی میان آحاد امت اسلامی از حربه هایی است که دشمنان این مرز و بوم برای به ثمر نشاندن افکار شوم خود دست به آن زده اند و این مسئله حساسیت و همدلی بیشتر مردم استان بخصوص علما و خواص را می طلبد. بر همگان واضح است که اسرائیل دشمن همه ی مسلمانان بوده و شیعه و سنی باید دوشادوش هم و در کنار هم در مقابل این دشمن واحد بجنگند.