مسابقات فوتسال مدارس علمیه کردستان برگزار شد
چهارمین دوره از مسابقات فوتسال مدارس علمیه استان کردستان به همت امورطلاب و دانش آموختگان استان کردستان برگزار شد...
تاریخ انتشار : 1392/12/27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چهارمین دوره از مسابقات فوتسال مدارس علمیه استان کردستان به همت امورطلاب و دانش آموختگان استان کردستان و به میزبانی مدرسه خاتم الانبیاء سفیران هدایت سنندج برگزار شد.

معاون امور طلاب و  دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان در گفتگو با خبرگزاری حوزه با اعلام خبر فوق گفت: این مسابقات با هدف نیل به منویات رهبری در راستای تحقق شعار «تحصیل، تهذیب و ورزش» با شرکت چهار تیم از مدارس علمیه استان کردستان برگزارشد.

حجت الاسلام علی کرمیان در افتتاحیه این مسابقات با بیان این که میدان بازی میدان عمل است و طلاب در آن روحیه تعامل و همکاری خود را محک می زنند افزود: 

در این دوره از مسابقات 4 تیم از مدارس علمیه استان کردستان شرکت کردند که در نهایت با  قهرمانی تیم مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان بیجار به کار خود پایان داد مدرسه علمیه امام باقر علیه السلام شهرستان کامیاران مقام دوم را کسب کرد.و مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان قروه نیز سوم شد.

معاون امور طلاب و  دانش آموختگان حوزه علمیه کردستان اظهار داشت: در پایان این مسابقات ابراهیم رستمی از طلاب قروه از سوی داوران به عنوان بازیکن فنی و میلاد نیکو از مدرسه سفیران هدایت سنندج به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شد.