مشکلات علمی مدرسه امام باقر (ع) کامیاران بررسی شد
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا آزادی مدیر حوزه علمیه کردستان به همراه معاونین خود با حضور در مدرسه علمیه امام باقر علیه السلام شهرستان کامیاران طی جلسه ای با اساتید و مسؤولین مدرسه به بررسی عوامل و موانع علمی و تربیتی طلاب پرداختند. طبق آسیب شناسی مسؤلین مدرسه امام باقر علیه السلام برخی از مشکلات مربوط به...
تاریخ انتشار : 1392/09/21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا آزادی مدیر حوزه علمیه کردستان به همراه معاونین خود با حضور در مدرسه علمیه امام باقر علیه السلام شهرستان کامیاران طی جلسه ای با اساتید و مسؤولین مدرسه به بررسی عوامل و موانع علمی و تربیتی طلاب  پرداختند.

طبق آسیب شناسی مسؤلین مدرسه امام باقر علیه السلام برخی از مشکلات مربوط به آموزش و پرورش منطقه است.آموزش و پرورش مناطق محروم معمولا ضعیف عمل می کنند .

در این جلسه راه کارهایی برای بالا بردن انگیزه علمی  طلاب ارایه شد. مدیر حوزه علمیه کردستان متذکر شدند رتبه علمی طلاب مدرسه کامیاران از متوسط علمی مدارس دیگر بیشتر است اما برای رسیدن به جایگاه علمی برتر تلاش مضاعفی لازم است

حجت الاسلام والمسلمین آزادی افزودند به هیچ عنوان حاشیه ای در مدرسه کامیاران وجود ندارد و مقدمات تحقق جهاد علمی در مدرسه موجود است. به ندرت مدرسه ای داریم که درگیر حاشیه نباشد البته باید انگیزه علم آموزی را در طلاب مدرسه تقویت کرد. ضعف علمی وجود دارد اما این کشف تازه ای نیست. باید دنبال راهکار باشیم باید به این ضعف ها غلبه کنیم . یک علتش ضعف علمی آموزش و پرورش منطقه است.اما اساتید قوی و با انگیزه ای که جذب کرده ایم باید جبران کنند . اساتید باید با دلسوزی بیشری کار کنند.