نخستین جلسه مسئولین مدرسه سفیران سنندج با اولیا طلاب برگزار شد.
اولیاء طلاب مدرسه خاتم الانبیاء سفیران هدایت سنندج که به دعوت مدیر مدرسه گردهم آمده بودند از محیط تحصیلی فرزندان خود دیدن کرده و از روند آموزشی و تربیتی فرزندان خود مطلع شدند. مسئول مدرسه سفیران هدایت آیت الله حسینی شاهرودی نماینده محترم ولی فقیه در کردستان و مدیر حوزه علمیه استان در این جلسه با بیان...
تاریخ انتشار : 1392/09/13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اولین جلسه مسئولین مدرسه خاتم الانبیاء سفیران هدایت سنندج با اولیا طلاب برگزار شد.

اولیاء طلاب مدرسه خاتم الانبیاء سفیران هدایت سنندج که به دعوت مدیر مدرسه گردهم آمده بودند از محیط تحصیلی فرزندان خود دیدن کرده و از روند آموزشی و تربیتی فرزندان خود مطلع شدند. مسئول مدرسه سفیران هدایت آیت الله حسینی شاهرودی نماینده محترم ولی فقیه در کردستان و مدیر حوزه علمیه استان در  این جلسه با بیان نکاتی راهگشا به تعامل هرچه بیشتر اولیاء با مدرسه تأکید کردند.

 در ابتدای جلسه مدیر حوزه علمیه کردستان جناب حجت الاسلام والمسلمین آزادی به تبین جایگاه طلبه پرداختند و از اولیاء طلاب خواستند بیشتر در جریان تحصیلی و تربیتی طلاب قرار بگیرند و با مدرسه تعامل بیشتری داشته باشند چرا که خانواده طلبه در رشد وتعالی او دخالت مستقیم دارد.

در ادامه آیت الله حسینی شاهرودی نماینده محترم ولی فقیه در استان کردستان ضمن خير مقدم به اولياء از زحمات وتلاشهاي اساتيد ومسئولين مدرسه تقدير و تشكر نمودند و از اولياء طلاب خواستار مهيا نمودن شرايط و زمينه لازم براي تربیت و تحصيل فرزندانشان شد.