سومین هم اندیشی مدیران و معاونین مدارس استان کردستان
سومین نشست هم اندیشی مدیریت حوزه علمیه کردستان و مدیران و معاونین مدارس علمیه استان کردستان در روز پنج شنبه دوم خرداد ماه 92 به میزبانی مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان بیجار برگزار گردید.
تاریخ انتشار : 1392/03/04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 سومین نشست هم اندیشی مدیریت حوزه علمیه کردستان  و مدیران و معاونین مدارس علمیه استان کردستان در روز پنج شنبه دوم خرداد ماه 92 به میزبانی مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام  شهرستان بیجار برگزار گردید.

 

حضرت حجت الاسلام آزادی، مدیر استانی حوزه علمیه کردستان که ریاست جلسه را بر عهده داشتند ضمن ابراز خرسندی از تشکیل و راه اندازی این نشست ها و تشکر از مدیران و معاونین مدارس علمیه هدف اصلی این جلسات را همفکری و ایجاد وحدت رویه در اجرای برنامه های مدارس و هم اندیشی در مورد رفع مشکلات و موانع تحصیل و تربیت طلاب و آشنایی مدیران با روش های تربیتی ، آموزشی مدارس استان دانستند.

 

ایشان با اشاره به موضوع جلسه خواستار اجرای دقیق آیین نامه ها و مصوبات در موضوع امتحانات خرداد 92 و دوره های آموزشی تابستان 92 شدند.

در ابتدای جلسه مدیر محترم مدرسه علمیه امام صادق علیه الاسلام بیجار ضمن خیر مقدم از مدعوین تشکر و قدرانی به عمل آوردند و توضیحاتی در رابطه با وضعیت آموزشی و تهذیبی مدرسه علمیه ارائه نمودند.

 

در این جلسه موضوع طرح های تابستانی آموزشی و تهذیبی و کیفیت اجرا و روش برگزاری امتحانات خرداد و  شیوه برگزاری طرح های تابستانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با چندین مصوبه به پایان رسید.