گزارش تصویری از بازدید مدیراستان از مدرسه قروه+ اعطای حکم مدیریت مدیر قروه
بازدید مدیر محترم حوزه علمیه استان از مدرسه علمیه قروه
تاریخ انتشار : 1391/11/11

در این بازدید که در مورخه3/10/91 و به مدت یک روز انجام شد، مدیر حوزه علمیه استان و جمعي از معاونين از مدرسه علمیه قروه بازدید و به بررسی مشکلات این مدرسه پرداختند.
حجت الاسلام آزادی در جلسه ای که امام جمعه شهرستان بیجار، طلاب و جمعی از مسئولان مدرسه این شهرستان حضور داشتند، با اشاره به آفات علمای سوء، بدترین آفت را  درجامعه اسلامی نسبت به کسی دانست که به اخلاق اسلامي نرسد و به گفته های اساتید و برزگان خود گوش فراندهد.
مدير حوزه علميه استان كردستان گفت: اگر طلبه از اول طلبگی مقید به آداب و اخلاق اسلامي نشود و تقوا را رعایت نکند جبران در سالهای بعدی سخت خواهد بود.
وي طلبه را به تیغ دولبه‌اي تشبيه كرد و گفت: اگر وظیفه خود را بدانیم و به آن عمل کنیم در اوج هستیم ولی اگر غفلت کنیم خسران ديده در دنيا و آخرت خواهیم شد.

همچنين در این جلسه حکم مدیریت دوساله حجت الاسلام ترابی توسط مدیریت حوزه علمیه استان به وي اعطاء گرديد.

در پايان اين جلسه مدیر استان به سوالات طلاب حوزه علميه شهرستان قروه پاسخ داد.
در اين بازديد جلسه ديگري با حضور اساتید تشكيل و راهکارهايي برای خروج از مشکلات درسی و اخلاقی طلاب بيان شد و مباحث مهمی درباره روند پیشبرد اهداف عالیه مطرح گردید.

همچنين در جلسه اي نيز با حضور جمعي از مدیران مدرسه و معاونین استان صورت گرفت که دراین جلسه ضمن گزارش کار مدیر و معاونین به بررسی مشکلات دراین حیطه پرداخته شد.

 

برای دیدن تصاویر به این لینک مراجعه فرمایید